Biz Kimiz

Batum Bizimle Gezilir

İnternetten en çok etkilenen sektörlerden biri de turizm ve bu alanda farklı girişimler sektöre renk katmaya devam ediyor. www.Batumrehber.com kullanıcılarına kendi seçtikleri bir menüyle Batum’da profesyonel rehberlik hizmeti veriyoruz.

Profesyonel turist rehberi olan Natalia  ve Mahir tarafından Mart 2014’de açılmış. 4 yıllık tecrübesine dayanıyor ve turislere Batum’u anlatmayı, gezdirmeyi amaçlıyor. Batum’da butik rehberlik ve şoförlü araç hizmeti almak isteyen Türk turistlere ulaşmayı hedefliyor.

Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi Batumrehber.com’u diğer rehberlik hizmetlerinden ayıran bir yan var. Kendi tercihlerinize göre bir Batum turu ayarlayabiliyorsunuz. Tek tip rehber turlarından kaçınanlar Batum’da gitmek/gezmek istediği yerleri Kendileri seçebiliyorlar.

İnternet sitesi küçük bir Batum ansiklopedisi olarak da hizmet vererek turların kısa videolarını da sayfalara eklenmeye başladık. Batumrehber.com, farklı kategorilerde verdiği hizmetle kendini diğer rehberlik hizmetlerinden ayrıştırıyor. Gürçüce , Türkce , Rusca , İngilizce ve İspanyolca dillerinde hizmet veriyor.

Günümüzde internet sadece otel veya paket tur rezervasyonu yapacağımız bir yer olmaktan çıktı. Artık ücretsiz veya kısa dönem kiralık kalacak yer bulmak, bir şehrin insanlarıyla farklı bir deneyimler yaşamak ve Batumda Gezilecek Yerler sayesinde kendimize özel turlar ayarlamak mümkün. Mekan temelli üretilen bu fikirlerin yolculuk seçeneklerine yansıyıp yansımayacağını merak ediyorum.İya